Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1397
Назва: Основи прикладної антропології та біомеханіки: методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів денної форми навчання спеціальності 182 Технології легкої промисловості. Проектування взуття та галантерейних виробів ОС «Бакалавр»
Автори: Хімич, Валентин Іванович
Ключові слова: прикладна антропологія
Дата публікації: 2018
Видавництво: Мукачівський державний університет
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи прикладної антропології та біомеханіки» розроблений відповідно до робочої програми до даного курсу для студентів денної форми навчання спеціальності 182 Технології легкої промисловості. Проектування взуття та галантерейних виробів ОС «Бакалавр». Містить перелік лабораторних робіт та теоретичні відомості, що дають змогу вивчити питання з анатомії і фізіології будови верхніх та нижніх кінцівок; способи виділення типів і підтипів середніх розмірів стопи і кисті, а також правильно виконувати обмір стопи та кисті; визначати зв’язок між розмірними ознаками стопи, гомілки і кистей рук.
Опис: Основи прикладної антропології та біомеханіки: методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів денної форми навчання спеціальності 182 Технології легкої промисловості. Проектування взуття та галантерейних виробів ОС «Бакалавр» / укладач: Хімич В.І. — Мукачево: МДУ, 2018. — 46 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1397
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Metod_ОПАБ_2017_A4.pdfОснови прикладної антропології та біомеханіки: методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів денної форми навчання спеціальності 182 Технології легкої промисловості. Проектування взуття та галантерейних виробів ОС «Бакалавр»1.89 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.