Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1774
Назва: Народна дерев'яна архітектура Закарпаття (XVII-XX ст.)
Автори: Кухарчук, Ольга Степанівна
Ключові слова: дерев’яні церкви
дерев’яна архітектура
предмети побуту
народні школи
художні форми
культові споруди
будівельні школи
інтер’єр
етнічні групи населення
Дата публікації: 2015
Короткий огляд (реферат): Закарпаття славиться не лише красою природи, а й багатьма архітектурними пам’ятниками. В горах переважають дерев’яні пам’ятники, на низині і в передгір’ях – пам’ятники кам’яної архітектури. В дерев’яних житлах, церквах Верховини, скромних за розмірами, але чудових за архітектурною композицією відображений гарний смак і талановитість закарпатського українського народу. В силу історичних умов дерев’яна архітектура Закарпаття не могла, звичайно уникнути впливу інших культур. Проте чужоземні елементи не знищили його народної самобутності, а, навпаки перевтілилися у нові, гармонійні, суто національні форми, в яких перш за все, відчувається кровний зв’язок з Україною.
Опис: Кухарчук О. С. Народна дерев'яна архітектура Закарпаття (XVII-XX ст.) / О. С. Кухарчук // Вісник Черкаського університету. Серія "Історичні науки" : науковий журнал / гол. редактор А.І. Кузьмінський. – Черкаси : Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 2015. – №9(342). – С.101-107.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1774
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
document (1).pdfНародна дерев'яна архітектура Закарпаття (XVII-XX ст.)445.43 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.